KONST / Litografier / Litografisk affisch 12969198
nr 1296 9198
Litografisk affisch
Picasso, Gallerie Louise Leiris, Paris, 1957, (ej signerad), 70x53 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:10:14
5/12 08:29:03
700 kr
9/12 18:05:14